Jurytafel 2014 / 2015
Nr. Datum Tijd  Wedstrijd  Jury
51677 27-09-14 16:30 Punderman 1 – Hellas-Glana 4 Robert, Walter, Peter
52148 27-09-14 17:15 Thalassa 1 – Arethusa 3 Punderman
52159 04-10-14 20:30 Thalassa 2 – Punderman 1 Eelco, Marc, Vincent
52162 11-10-14 16:30 Thalassa 2 – Hellas-Glana 4 Teun, Robbert, Robert
52149 11-10-14 17:15 Thalassa 1 – Argo 1 Punderman
51081 11-10-14 18:00 Punderman 1 – Nuenen 1 Punderman
51681 11-10-14 18:45 Punderman 1 – BZ&PC 3 Lilly, Enara, Ilonka
52147 08-11-14 16:30 Thalassa 1 – Aquamigos 3 Punderman
51676 08-11-14 17:15 Punderman 1 – DZT ’62 5 Walter, Peter, Eelco
52157 22-11-14 16:30 Thalassa 1 – PSV 6 Punderman
51077 22-11-14 17:15 Punderman 1 – De Rog 1 Marc, Robbert, Teun
51675 22-11-14 18:00 Punderman 1 – De Rog 3 Punderman
52163 13-12-14 18:00 Thalassa 2 – RZ 2 Vincent, Robert, Walter
52150 13-12-14 18:45 Thalassa 1 – Treffers 3 John, Steven, Jeffrey
51084 24-01-15 16:30 Punderman 1 – Hellas-Glana 2 Hans M, Hans O, Remco
52158 24-01-15 17:15 Thalassa 2 – Brunssum 1 Punderman
52151 24-01-15 18:00 Thalassa 1 – DZT ’62 3 Steven, Jeffrey, John
51082 07-02-15 16:30 Punderman 1 – Waterproof 1 Punderman
51679 07-02-15 17:15 Punderman 1 – Thalassa 2 Peter, Eelco, Marc
52155 07-02-15 18:00 Thalassa 1 – Nayade Classic 2 Punderman
52165 28-02-15 16:30 Thalassa 2 – BZ&PC 3 Robbert, Vincent, Robert
52156 28-02-15 17:15 Thalassa 1 – Nayade Classic 3 Punderman
51078 28-02-15 18:00 Punderman 1 – DZT ’62 2 Punderman
51680 28-02-15 18:45 Punderman 1 – BZ&PC 2 Enara, Ilonka, Lilly
52164 07-03-15 19:45 Thalassa 2 – BZ&PC 2 Lilly, Enara, Ilonka
51083 14-03-15 16:30 Punderman 1 – Lutra 2 Punderman
51683 14-03-15 17:15 Punderman 1 – Nuenen 4 Hans O, Hans M, Remco
52161 14-03-15 18:00 Thalassa 2 – DZT ’62 5 Punderman
52153 14-03-15 18:45 Thalassa 1 – Lutra 1 Jeffrey, Steven, John
52167 21-03-15 20:30 Thalassa 2 – Nuenen 4 Ilonka, Enara, Lilly
52160 28-03-15 16:30 Thalassa 2 – De Rog 3 Walter, Peter, Marc
52152 28-03-15 17:15 Thalassa 1 – Gorgo 1 Punderman
51079 28-03-15 18:00 Punderman 1 – Gorgo 1 Punderman
51678 28-03-15 18:45 Punderman 1 – RZ 2 Robbert, Eelco, Vincent
52166 18-04-14 16:30 Thalassa 2 – Waterpolo Parkstad Robert, Walter, Robbert
52154 18-04-15 17:15 Thalassa 1 – Nayade 1 Punderman
51076 18-04-15 18:00 Punderman 1 – Brunssum 1 Punderman
51674 18-04-15 18:45 Punderman 1 – Brunssum 1 Remco, Hans O, Hans M

 

Het jurylid dat als eerste genoemd staat zorgt er voor dat de scheidsrechter wat te drinken krijgt. Houd er rekening mee dat de kantine van De Wissen tijdens onze wedstrijden meestal gesloten is.

 

W-functionarissen

 

Nr. Naam Nr. Naam
133701 Lilly Bakermans 133705 Ilonka van den Heuvel
133731 Robert Bakermans 133715 Eelco Kingma
133708 John Beckers 133740 Hans van der Meeren
133735 Pieter Beckers 133722 Marc Moolenaar
133737 Steven Beumer 133733 Hans Onstenk
133702 Jeffrey Cornelissen 133703 Robbert Raats
133739 Walter van Dijk 133706 Remco Steneker
? Enara Gielissen 133736 Teun van Stratum
133724 Peter Gielissen 133738 Vincent Verberne

 

Bij deze iedereen alvast hartelijk bedankt voor de inzet!